Teams

Senior Team 1 - C3 Division

 

 

Coach: Nil

Cocherill

Tenille

Manager: Karen Kelaher

Heath

Leah

Training Time: Nil

Kelaher

Rachel

Playing Time: TBA

Maaelopa

Christina (Tina)

 

McGuirk

Catherine

 

Ryder

Angela

 

Ryder

Danielle

 

Ryder

Nicole

 

 

 

 

Senior Team 2 - C6 Division

 

 

Coach: Nil

Bailey

Corinne

Manager: Mary Edwards

Boustani

Jennifer

Training Time: 7.30pm - 9pm Tuesdays

Chiappetta

Jessica

Playing Time: TBA

Edwards

Mary

 

Emanuel

Jodie

 

Gorham

Connie

 

Randall

Maria 

 

Sparkes

Kayla 

 

Toulantas

Karlee 

 

Senior Team 3 - C8 Division

 

 

Coach: Nil

Berry

Rachel

Manager: Skye Emanuel 

Coates

Melanie

Training Time: 7.30pm - 9pm Tuesdays

Cole

Trista

Playing Time: TBA

Eichhorn

Tiffany

 

Emanuel

Skye

 

Gruppetta

Charmaine

 

Maker

Dannielle

 

Sunderland

Emily Jayne 

 

 

 

 

Senior Team 4 - C9 Division

 

 

Coach: Veronika Katz

Allotta

Katherine

Manager: Nil

Boustany

Angela

Training Time: 7pm- 8.30pm Tuesdays 

Chebli

Tayla

Playing Time: TBA

Cole

Dana

 

El-Khoury Nehme

Christabel

 

Katz

Verinoka

 

Katz

Willow

 

King

Allyson

 

 

 

 

Junior Team 5 - U14 Division

 

 

Coach: Catherine McGuirk

Alag

Ashleigh

Manager: Margarette Alsford

Alsford

Jade

Training Time: 6.30pm - 8pm Tuesdays

Boustani

Natalie

Playing Time: TBA

De Cruz

Emily

 

Dos Santos

Isabelle

 

Ghazaleh

Maryssa

 

Spiteri

Caitlin

 

Tong

Nhi

 

 

 

 

Junior Team 6 - U12 Division 3

 

 

Coach: Allyson King

Alsford

Jasmine

Manager: Nil

Ambolo

Semeina

Training Time: 5.30pm - 7pm Tuesdays

Biniahan

Lorraine

Playing Time: TBA

Butler

Amy

 

Lowe

Ivy

 

Maker

Alyssa

 

Miles

Abbey

 

Rice

Louna 

 

Salvador

Kaitlin

 

Junior Team 7 - U11 Division 2

 

 

Coach: Skye Emanuel

Burston

Chloe

Manager: Nil

Hofma

Abbey

Training Time: 6.15pm - 7.30pm Tuesdays 

Kokcek

Cassandra

Playing Time: TBA

Lewis

Jemma

 

Tong

Vy

 

Vaitaiki

Hine

 

Watts

Ellie

 

 

 

 

 

 

 

Junior Team 8 - U11 Division 4

 

 

Coach: Jodie Emanuel

Bozicko

Bianca

Manager: Nil

Brasier

Holly

Training Time: 6.15pm - 7.30pm Tuesdays 

Davis

Claudia

Playing Time: TBA

Logoitumua

Katrina 

 

Mackintosh

Chantelle

 

Mates

Tyler

 

Mulukin

Lana

 

 

 

 

 

 

 

Junior Team 9 - U9 Gold

 

 

Coach: Stacey Baker

Baker

Adelayde

Manager: Nil

Baker

Jackson

Training Time: 6pm - 7pm Tuesdays 

Hardy

Emma

Playing Time: TBA

Hofma

Lucy

 

King

Dion

 

King

Pauline

 

Manga

Alexis

 

Norford

Makayla 

 

 

 

 

Junior Team 10 - U9 Black

 

 

Coach: Jessica Chiappetta

Cooper

Shelby 

Manager: Nil

Dos Santos

Juliana

Training Time: 6pm - 7pm Tuesdays 

Edwards

Joelle

Playing Time: TBA

Girgis

Natalia

 

Glover

Natalia

 

Lewis-Goode

Tamika

 

Marriot

Sophie

 

Wong

Emerold

 

Wong

Gem

 

Junior Team 11 - U8 Black

 

 

Coach: Elissa Hooper

Cruickshank

Darcy

Manager: Nil

Hooper

Mikaela

Training Time: 6pm - 7pm Tuesdays 

Joyce

Alexis

Playing Time: TBA

Lewis

Ava

 

Prasad

Shanvi Shyla

 

Prasad

Shreya

 

Mates

Ella

 

Satterly

Julia

 

Xerri

Kayla 

 

Junior Team 12 - NetSetGo Skills

 

 

Coach: T. Mates

Griffiths

Rachael 

Manager: Nil

Hickey

Keana

Training Time: 6pm - 7pm Tuesdays 

Kereopa

Hayley

Playing Time: TBA

Kereopa

Shyla

 

Mates

Chloe 

 

Nabarro

Lilly

 

Pooley

Mia